RespiMask – wyjątkowa maska do walki z koronawirusem

Koronawirus z Wuhan to główny temat serwisów informacyjnych od kilku tygodni. Co prawda pierwsze wzmianki o zachorowaniu w Chinach pojawiły się w grudniu, jednak w ciągu kilku tygodni skala osób zakażonych nie tylko wzrosła, ale przede wszystkim zwiększył się obszar zachorowań. Pojawiają się nowe informacje o kolejnych osobach z koronawirusem w Europie, co powoduje niepokój. Filmy z Chin pokazują ludzi, którzy mają na sobie maski, jednak czy one rzeczywiście wykazują działanie ochronne? W jaki sposób ochronić się przed wirusem z Chin? Na co szczególnie uważać? Czy RespiMask to maska godna uwagi?

Opis maski – koronawirus, smog, bakterie, wirusy

W związku z pojawiającymi się informacjami o kolejnych zakażonych osobach, w ludziach pojawiają się pierwsze objawy paniki. Już kilka dni temu można było przeczytać czy usłyszeć w wiadomościach o tym, że w aptekach brakuje maseczek. Masowo są wykupowane, natomiast na nowe dostawy nie ma co liczyć, gdyż zaczyna brakować ich nawet w hurtowniach. Maska ma za zadanie ochronić przed koronawirusem, zwłaszcza gdy ktoś zmuszony jest do przebywania w miejscu publicznym i zwyczajnie chciałby zwiększyć swoje poczucie bezpieczeństwa.

Koronawirus rozprzestrzenia się w zastraszającym tempie, dlatego ludzie na własną rękę szukają rozwiązania, które będzie w stanie ich ochronić.

Bardzo często można zauważyć, że ludzie decydują się na zwykłe maseczki, podobne do tych chirurgicznych. Należy zwrócić uwagę na to, że niestety, nie będą one skuteczne w zapobieganiu zakażenia. Maska antysmogowa będzie mogła okazać się tutaj prawdziwym wybawieniem. Nie tylko wiele osób posiada ją w domu, w końcu nasze powietrze od dłuższego czasu jest zanieczyszczone. Coraz częściej  decydujemy się na jej zakup, szczególnie  mieszkając w obszarach Polski, w których jakość powietrza pozostawia wiele do życzenia. Ten rodzaj maski chroni nie tylko przed działaniem smogu, ale również bakterii czy wirusów.

RESPILON_Coronavirus_Infographics_wide_logo

Koronawirus – objawy, przyczyny, jak się chronić?

Koronawirus należy do grupy wirusów, których nosicielami najczęściej są ptaki lub ssaki. Nawet w warunkach laboratoryjnych uchodzi za niezwykle trudnego w wyhodowaniu. Wbrew pozorom występowanie koronawirusów jest częste, należy zwrócić uwagę na fakt, że ma on zdolność do mutowania w różne formy, przez co uznawany jest za niebezpieczny.

Przyczyny zakażenia koronawirusem

Do przyczyn najczęściej zalicza się nieodpowiednią higienę. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku krajów, gdzie mimo wszystko nieprzestrzeganie zasad higieny wynika z biedy, niewiedzy. Dość często do zakażenia dochodzi w wyniki spożycia owoców morza, które są nieświeże, czy też niewłaściwie przyrządzone.

W późniejszym czasie wirus przenosi się z człowieka na człowieka. Niestety, jak wcześniej zostało wspomniane, ma on zdolność do mutacji, przez co jest odporny na wszelkiego rodzaju próby leczenia. Z tego właśnie powodu jego pojawienie się zawsze zbiera żniwa. Każda nowa forma jest znacznie bardziej niebezpieczna od poprzedniej, a sam fakt, że rozprzestrzenia się w szybkim tempie, nakłania ludzi do samodzielnego zadbania o swoje bezpieczeństwo.

Objawy zakażenia koronawirusem

Objawami zakażenia koronawirusem są między innymi:

  • gorączka
  • kaszel
  • katar
  • ogólne osłabienie organizmu

Można stwierdzić, że są to typowe objawy dla znanej nam grypy. Według najnowszych badań nad koronawirusem, do pierwszych objawów zakażenia należą te, pochodzące z układu pokarmowego. W praktyce oznacza to, że już problemy z trawieniem powinny sprawić, że można będzie wysnuć pierwsze podejrzenia. Ponadto koronawirus działa negatywnie na narząd wzroku, znacznie go osłabiając.

Jak się chronić?

Podstawą jest oczywiście przestrzeganie zasad higieny, ponieważ jest to wirus, który szczególnie upodobał sobie wszelkiego rodzaju rejony, w których dbałość o nią pozostawia wiele do życzenia. Z tego właśnie powodu należy zadbać o to, by dokładnie myć ręce nie tylko po skorzystaniu z toalety, ale wielokrotnie w ciągu dnia. To samo dotyczy twarzy. Warto wiedzieć, że wirus przenosi się drogą kropelkową, a to, oznacza, że dobrym rozwiązaniem będzie zakupienie RespiMask. Ten rodzaj maski oznacza się wysoką skutecznością, jeśli chodzi o ochronę przed różnego rodzaju wirusami czy bakteriami. Co więcej, z powodzeniem można będzie z niej korzystać także w trakcie smogu. Ponadto warto unikać tłumów, ponieważ jak wiadomo w tej sytuacji, nawet jedna chora osoba, będzie mogła zarazić wielu ludzi dokoła.

Maska z certyfikatem zapewnia 99% ochrony. Oczywiście należy mieć na uwadze, że żadna z metod nie jest w stanie ochronić w 100%, jednak takie zapewnienie wpłynie na poczucie bezpieczeństwa.

respimask

Śledzenie zachorowań – nie tylko Wuhan i nie tylko Chiny

Obecnie pojawiają się nowe informacje dotyczące zachorowań. Warto śledzić sytuację, ponieważ pozwoli to na unikanie miejsc, w którym można byłoby zwiększyć możliwość zachorowania. Początkowo było to Wuhan, jednak później wirus rozszedł się na Chiny. Obecnie znajduje się w Europie, pojawiają się pierwsze informacje o zakażeniach u naszych sąsiadów. Przede wszystkim obraz zachorowań jest w stanie pokazać mapa:

coronowirus-map

Jednak dla osób, które chciałyby śledzić aktualną sytuację, przydatna jest strona: https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6.

Kolejnym miejscem, w którym można zdobyć wiele cennych informacji jest strona: https://3g.dxy.cn/newh5/view/pneumonia.

Ponadto każdy może mieć stały dostęp do informacji, pochodzących z pewnych źródeł, w tym między innymi do raportów WHO. Te można znaleźć na stronie: https://www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019/situation-reports.

Z pewnością dla każdego będzie się to mogło okazać pomocne. Warto śledzić sytuację, ponieważ można będzie w razie konieczności zareagować w stanowczy sposób.

Dlaczego warto śledzić aktualny stopień zagrożenia?

Pomimo tego, że wszelkiego rodzaju organizacje starają się uspokoić, to jednak należy pamiętać o tym, że czasami zagrożenie może pojawić się w najmniej spodziewanym momencie. W praktyce oznacza to, że obecnie wszelkiego rodzaju powroty osób z Chin są ściśle monitorowane. Przez co obserwacja na mapach będzie mogła pokazać, gdzie pojawiły się nowe zakażenia. Jednocześnie należy mieć na uwadze to, że wystarczy, że ktoś był w Chinach pod koniec roku i wrócił. Takie osoby nie zgłaszają się do szpitali, mimo iż mogą również być nosicielami.

Oczywiście sam proces zachorowania jest znacznie wydłużony, dlatego tak ważnym jest obserwowanie osób w tłumie, jak i również unikanie zatłoczonych miejsc. Przede wszystkim kluczowe znaczenie ma zadbanie o swoją higienę, gdyż ten konkretny wirus swoje źródło ma w miejscach, w których przestrzeganie jej pozostaje daleko w tyle.

Co więcej, często nosicielami są zwierzęta, dlatego zjedzenie nieodpowiednio przygotowanego, czy też nieświeżego, będzie mogło stanowić realne zagrożenie.

Śledząc aktualną sytuację, można będzie we właściwy sposób zareagować, a tym samym wpłynąć na swoje bezpieczeństwo. Obecnie coraz więcej osób zadecydowało o zakupieniu maseczek. Wiadomo, że większość postawiła na te tradycyjne, które znajdują się właściwie w każdej aptece. Jednocześnie należy pamiętać o tym, że jeśli nie są to specjalistyczne modele, nie posiadają certyfikatów, to ich używanie nic nie da. Warto zapoznać się z tym, na co należy zwracać uwagę w czasie zakupu.

Jednym z produktów, które odznaczają się najwyższą skutecznością, jest ResptiMask. Nie tylko posiada certyfikat bezpieczeństwa, ale równie dobrze sprawdza się w przypadku smogu.

Dlatego, jeśli ktoś zdecyduje się na zakupienie tego typu produktu, należy zdecydować się na taki, który będzie spełniał wszelkie normy. Tym większe ma to znaczenie, że cena produktu to 49zł, podczas gdy na rynku znajdują się znacznie droższe modele, które są zwyczajnie nieskuteczne.

RespiMask – gdzie kupić? Allegro? Apteka?

Koronawirus rozprzestrzenia się w szybkim tempie. Na samym początku wiadomo było jedynie, że występuje w Wuhan, jednak obecnie liczba chorych w Europie zwiększa się każdego dnia. Pomimo wprowadzenia coraz bardziej restrykcyjnych zasad bezpieczeństwa i tak zbiera żniwo. Polska leży daleko od Chin, jednak już u naszych sąsiadów pojawiają się informacje o zakażonych osobach. Jednocześnie w naszym kraju ludzie szukają rozwiązania, które będzie mogło ochronić ich przed zachorowaniem.

Wiadomo, że przebywanie w miejscach publicznych niesie z sobą już jakieś ryzyko. Z jednej strony w tłumie choroby przenoszone drogą kropelkową mogą być przekazywane na dużą skalę, z drugiej uznaje się, że nie ma bezpośredniego zagrożenia.

Wszystkie osoby, które w niedługim czasie wróciły z Chin, są badane, jednak oczywiste jest, że może zdarzyć się tak, że niektóre z nich zwyczajnie nie zgłosiły się do szpitala. Dotyczy to szczególnie osób, które podróżowały w tamte strony na koniec zeszłego roku, gdy informacje o zachorowaniach nie budziły jeszcze takich emocji.

Z pewnością dla bardzo wielu osób zakupienie maski będzie mogło okazać się nie lada pomocne. Nie tylko wpłynie na podświadomość, ale przede wszystkim będzie można poczuć się bezpiecznym, gdy będzie się przebywało w miejscu publicznym. Coraz więcej pojawia się informacji o tym, że można kupić maseczki w aptece.

Jednocześnie należy mieć na uwadze, że nie wystarczy zdecydować się na te tradycyjne maseczki, gdyż one nie spełniają żadnych norm bezpieczeństwa. Jedną z opcji, która jest szczególnie polecana to RespiMask.

Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że została dokładnie przebadana, jeśli chodzi o przepuszczalność poszczególnych bakterii czy wirusów, a co za tym idzie, jako jedna z niewielu posiada certyfikat.

To właśnie one ma ogromne znaczenie dla skuteczności tego produktu, dlatego, jeśli ktoś decyduje się na zakup, powinien dopilnować, by zakupiona maska posiadała tego typu oznaczenia. Wiele osób zastanawia się nad tym, gdzie kupić właściwą maskę? Otóż Allegro cieszy się nieprzerwanie dużym zainteresowaniem, ponieważ jak wiadomo, można tam zakupić tak naprawdę wszystko i to w atrakcyjnych cenach. W tym przypadku również serwis aukcyjny doskonale się sprawdzi.

Natomiast apteka już nie bardzo, raczej trudno dokonać zakupu tego konkretnego modelu maski.

Dlatego, jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem maski, wystarczy wejść na Allegro, by przekonać się o tym, że wbrew pozorom cena nie jest wysoka, natomiast produkt posiada certyfikat, a tym samym zapewni bezpieczeństwo i właściwą ochronę.

Maski na allegro można znaleźć pod tym linkiem:  https://allegro.pl/listing?string=respimask

Maska antysmogowa- jak dobrać właściwą?

Bakterie, wirusy, smog – to wszystko wpływa na jakość naszego zdrowia. Co więcej, przyczynia się do osłabienia naszej odporności, a co za tym idzie zwiększenia zachorowań. Na rynku pojawiają się wciąż nowe maski, w końcu jest to prawdziwy hit sprzedażowy ostatnich tygodni. Jednocześnie należy pamiętać o tym, że nie każda z nich posiada certyfikat. Dlatego też cena nie zawsze będzie gwarancją bezpieczeństwa. W praktyce oznacza to, że RespiMask jest jednym z niewielu produktów, które posiadają tego typu uznanie. Ponadto obecnie jest uznawana za jedną z najskuteczniejszych na rynku.

W jaki sposób dobrać maskę?

Przede wszystkim należy mieć na uwadze to, że inne modele przeznaczone są dla dzieci i zupełnie inne dla dorosłych. Koniecznie należy o tym pamiętać, ponieważ w znaczący sposób wpłynie to na satysfakcję z podjętych zakupów. Jednocześnie należy pamiętać o tym, że różne rozmiary maski antysmogowej będą wpływały na jej skuteczność. Tylko właściwy produkt będzie w stanie sprawić, że zarówno bakterie, wirusy, jak i smog będą odseparowane od organizmu człowieka.

Przede wszystkim zakupienie takiej maski wpłynie na poczucie bezpieczeństwa. Nawet jeśli w naszym kraju wirus nie będzie się rozprzestrzeniał, to jednak jakość powietrza bardzo często sprawia, że nie mamy ochoty wychodzić z domu. To szczególnie istotne wieczorami czy nad ranem, kiedy w powietrzu unoszą się przeróżnego rodzaju zanieczyszczenia, sprawiając, że oddychanie staje się wręcz niemożliwe. Owszem, wiele osób w takich sytuacjach podnosi szalik, by zakryć nos i usta, jednak to nie jest w stanie zapewnić skutecznej ochrony. Z tego właśnie powodu, warto rozważyć zakup maski, ochroni nas nie tylko w tym trudnym czasie, ale przede wszystkim w okresie nasilającego się smogu, którego z każdym rokiem nad Polską przybywa.

Przeznaczenie RespiMask również na smog

W ostatnim czasie coraz modniejszym wyszukaniem staje się maska przeciwwirusowa. Zapominamy o tym, że żyjemy w kraju, w którym poziom zanieczyszczeń powietrza jest na tyle duży, że często wyjście na dwór zagraża naszemu życiu. Nie bez powodu zwiększa się liczba osób, które chorują na nowotwory. Oddychamy skażonym powietrzem, co nie pozostaje obojętne na nasze samopoczucie, a bardzo często i zdrowie. Smog to nie tylko trudności w oddychaniu, ale realne zagrożenia dla zdrowia, a nawet życia. Coraz większa liczba osób zastanawia się nad tym, w jaki właściwie sposób można byłoby zwiększyć poczucie własnego bezpieczeństwa. Dlatego doskonałym rozwiązaniem będzie zakupienie maski antysmogowej.

Oczywiście, jeśli ktoś zdecyduje się na RespiMask, ochroni się nie tylko przed smogiem, ale również wirusami, czy bakteriami. W efekcie można będzie mieć realny wpływ na poprawienie jakości wdychanego powietrza.

Od dłuższego czasu ludzie zastanawiają się nad tym, jak zapanować nad zanieczyszczeniem, które jest obecne w powietrzu. Obecnie każdy ma wpływ na to, jak o tę kwestię zadba. Dlatego warto wziąć pod uwagę fakt, że nawet jeśli do tej pory ktoś podchodził z dystansem do tego typu kwestii, to mimo wszystko należy pamiętać o tym, że zdrowie mamy tylko jedno. Z tego powodu należy o nie właściwie zadbać, gdyż w sytuacji, gdy nasz organizm nie będzie miał właściwej odporności, może się to skończyć dla nas źle.

Obecnie coraz więcej mówi się i pisze o tym, że smog jest obecny w naszym kraju. Dlatego wiele osób wychodząc wieczorami czy nad ranem, gdy jednak jego poziom jest największy, zasłania twarz szalikiem. Niestety, tego typu zabezpieczenie ma niewiele wspólnego ze zwiększeniem poczucia bezpieczeństwa. Dlatego, jeśli ktoś mieszka w rejonie, w którym smog występuje, powinien rozważyć zakupienie RestiMask, ponieważ przydaje się ona właściwie każdego dnia. Wiadomo, że obecnie zakup maski staje się coraz popularniejszy, ponieważ panuje koronawirus, jednocześnie należy pomyśleć nad tym, że dla własnego bezpieczeństwa warto dokonać zakupu.

Dla wielu osób zaskoczeniem wyda się to, że cena wynosi jedyne 49zł, podczas gdy konkurencyjne produkty są znacznie droższe.

Owszem, z uwagi na zwiększenie zapotrzebowania na maski, wprowadzane są na rynek produkty, które nie spełniają żadnych norm, nie posiadają certyfikatów, a mimo to są chętnie kupowane. Koniecznie należy zwrócić uwagę na to, czy posiadany produkt spełnia wszelkie normy. Jeśli nie, wystarczy zakupić wyżej wspominany model maski, by przekonać się, w jak dużym stopniu będzie się różniło wdychane powietrze w czasie smogu. Wiadomo, że osoby mieszkające w górach, są szczególnie narażone na jego działanie, stąd też popularność masek rośnie.

RespiMask – cena, gdzie kupić?

RespiMask to coraz bardziej popularny produkt na rynku. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że można go dostać w wersji dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dzięki rozmiarom można dostosować go do własnych potrzeb, ale przede wszystkim zwiększyć jego skuteczność. Z tego właśnie powodu, coraz większa liczba osób decyduje się na jego zakup, ponieważ samodzielnie dochodzą do wniosku, że jest to opłacalne. Na samym początku pojawia się kwestia tego, że cena może być wygórowana, jednak w przypadku tego konkretnego produktu wynosi ona 49zł. W porównaniu do alternatywnych rozwiązań jest to niezwykle atrakcyjna kwota, ponieważ zwykle nie przekracza ona możliwości budżetu tradycyjnej rodziny.

Właściwie na jej zakup może sobie pozwolić każdy, kto jest przekonany, że potrzebuje takiego zabezpieczenia.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup RespiMask? Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że jako jeden z niewielu produktów dostępnych na rynku, posiada certyfikat wydany przez https://www.nelsonlabs.com/ zapewniający o skutecznym przeciwdziałaniu bakterii, wirusów czy smogu.

Certyfikaty:

certyfikat 1
certyfikat 2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here