Najlepsze sposobem, aby schudnąć

Siedzisz wygodnie bezrobotnych fotel restauracji, menu w rękach. Nie można wybrać między Putin lub nową pokrywę uprawiać oferowany z warzywami i jogurt. Podnosząc oczy, twoja ukochana mówi dokładnie, że on już zamówiłem osłonę! Idziesz w dół wybór jedzenia … ty na swój wielki ciężar?

Najlepsze sposobem, aby schudnąćMasz wrażenie, że wszystkie oczy położył na ciebie, gdy idziesz do strefy, lub po prostu czuć się znacznie bardziej komfortowo we własnej skórze? Zastanawiasz się, co będzie tym razem, wężyk hakiem, który ruszy od misji trudno to wszystko można odkryć masę szczęścia? Kogoś podobnego liczyć na cuda. Niestety, z punktu widzenia odchudzania, lepiej ignorować im, a także iść z realistyczny wygląd. Zmniejszyć ciężar na stałe wymaga czasu, inicjatywa i, co najważniejsze, niejaki przesłuchanie wraz ze zmianą nawyków życia. Chociaż mogą wyglądać atrakcyjnie, plany smoków nie tylko trudne i czasochłonne, ale poza tym, nieefektywny w wielu średnio-lub w przypadkach dłuższej perspektywie. Odnosi się to na przykład z planów diety białka, które może dać w perspektywie krótkoterminowej, a także ze względu na żmudnych wysiłków wspaniałych wyników.

Zapomnij o cudach!

W swoich cięższych form, takich diecie może prowadzić do choroby, takie jak niedobór diety, wyczerpania, lub układu pokarmowego warunkach. Ponadto, utrata masy ciała towarzyszy zwykle uzdrowienie wagi, w związku z tym, że organizm reaguje na pozbawienie kalorii, który go przeżył. Strategii bardzo ogranicza tego rodzaju nie są oparte na głębokim regulacja i trwałe nawyki. Ponadto, są one nie sprzyjają uwzględnieniem sygnałów z głodu, ale i sytości. Regulacji, więc zasada” cud-przepis dla skutecznego danie. Poniżej jest ten przepis.

Zapomnij o cudach!Aby schudnąć i utrzymać zdrową wagę, trzeba zmienić swoje zużywał zabiegi na stabilnej podstawie, a także wzrost długookresowego poziomu aktywności fizycznej. Łatwiej twierdził, niż zrobić, jak myślicie? Poniżej przedstawiono kilka wskazówek, aby pomóc ci w twojej technice.

  1. Jeśli wziąć na siebie inicjatywę, aby schudnąć, to może być przydatne dla ciebie, aby ustawić cel. Niektórzy ludzie popełniają błąd za raz w tygodniu znacząca utrata masy ciała, od 2 do 3 kilogramów jako przykład.
  2. Jeśli masz nadwagę ważny, to jest o wiele lepiej, że wylali w standardowym od jednego do dwóch kilogramów w pierwszym. Ostatecznie, można docelowego zarządzania waży jeden i pół kilograma na tydzień.
  3. Ten ostatni wybór może być przydatne, jeśli rozważasz utraty wagi znacznie skromniejsze. Śledź swoje postępy. Świetny rutynowej oceny samodzielnie codziennie lub, co najmniej, naprawdę na bieżąco. To pozwoli ci szybko dostosować się do popytu.

Zmienić swoje zachowań konsumenckich

Aby mieć sylwetkę swoich marzeń, musisz wymaga dla siebie zobowiązanie jeść znacznie mniej, a lepiej-w dłuższej perspektywie, a nie tylko w ciągu najbliższych tygodni i miesięcy. Poniżej przedstawiono niektóre przykłady zmian, które mogą być bardzo korzystne. Odkryj przyznać wskaźników głodu i sytości, i wziąć to pod uwagę. Pić duże ilości wody.

Zmienić swoje zachowań konsumenckichNależy pamiętać, że zaleca się pić od 1,5 do 2 litrów wody dziennie. Dolnych odcinków na płytki. Jeśli po posiłku nadal czujesz się głodny, zawsze można zabrać trochę jedzenia. Jedz dużo owoców, warzyw, a także potrawy bogate w białko, takie jak jaja, orzechy, a także warzywa. Zmniejszyć spożycie cukru i tłuszczu. Nie unikaj potraw. Jedz zdrowe smakołyki, kiedy jesteś głodny między posiłkami. Jak to możliwe, aby konsumować, gdy masz słaby apetyt. Nie czekaj, aby mieć głodny wilk, aby zająć miejsce przy stole, z powodu tego, że ryzykujesz zbyt dużo zużywają. Usuń napoje i produkty, które przyniosą ci dużo kalorii, ale także wiele składników odżywczych. To jest sprawiedliwe, na przykład, napoje, chipsy, czekolada, ciasta, itp., to praktyka, aby wymienić ich z żywnością lub napojami, które lubisz, jednak, że dodatkowe intrygujące o planach kalorii, a także zdrowe. Jagody, maliny lub jogurt może być fantastyczny wybór.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here