Jak zimą dbać o swoją skórę? Porady od specjalisty

Zimą nasza skóra po prostu nie bardzo sprzyja. Ręce w mroźną klimatu, jak papier ścierny, a moja twarz wolą nie mówić. Ale myślę, że to jest lub inaczej, specjaliści skóry w okresie zimowym w tej miejscowości dokładnie te same problemy, jak i u nas. Jednak uznają, tak jak problemy ze skórą być utrudnione. Tak, że w doprowadzanej zimnej pogody nie robią? Na miejscu surowy opcja. Kiedy mroźna pogoda z nasz organizm stara się utrzymać ciepło, ściskając naczynia krwionośne.

Jak zimą dbać o swoją skórę? Porady od specjalistyW ten sposób, zewnętrzna warstwa skóry, która następnie prowadzi do uciążliwe problemy-skóra może, na przykład, złamania. Skuteczna maseczka do twarzy Osoba ukrywa nasza skóra faktycznie pomóc. Korzystne połączenie, ponieważ wchodzą one w skórę, w których korzystnie wpływa na ich wzrost i naturalną wilgoć i zapobiega jej wysuszeniu. Maski-to ogromny wybór, mają wiele cennych dla zdrowia witamin, a także tłuszczów. Odkrywamy w nich, jako przykład, składniki aktywne mangi, jednak również olej z rozmarynu. Wszystko to jest całkowicie nowy, twoja skóra wymaga zimą i wyschnięciu znacznie więcej wody. Korzystanie z tak, że można dodatkowo różne kremy w tym anty-suszenia energiczny kwasu hialuronowego. Mówimy na razie tylko o twarz, ale, oczywiście, na rynku, a także różne balsamy do ciała, które można wmasować w skórę całego ciała.

Nie zapomnij ochrony przeciwsłonecznej

Zapisu, że w zimie światła słonecznego jest „słaby”, a także nie może dać nam żadnej szkody, są one zbędne. I również doradzamy ci dobrze, nawet w zimie dni na twarzy, szyi i rękach zapewni taką samą kwotę krem do opalania w lecie:

  1. Te kremy zawierają witaminę E, cynk, a także fotolyázu, który jest enzymem, który chroni i regeneruje naszą skórę przed szkodliwym wpływem słonecznych promieni. Powyżej, ale nie tylko w słoneczne dni, a także w oddanych pogoda spaść na ziemię promienie, więc „usuwanie” musi być, zazwyczaj regularnie.
  2. Antioxidanční pomocą serum Przeciwutleniacze w pierwszej kolejności, takie jak gaśnice, że uniknąć wystąpienia obrzęku spowodowane zupełnie wolnymi rodnikami.
  3. Wiele z tych surowic także zwiększa produkcję kolagenu, elastyny i białka, co jest dobre dla silnych i mocnych skórę.

Nie zapomnij ochrony przeciwsłonecznejWykorzystać to, co twierdzisz te Ale jeśli masz zamiar inwestować w kosztowne zabiegi przedmioty, nie martw się. Próba spojrzenia na to, co twierdzą domu. Na skórze można dodatkowo użyć zwykły jogurt-to wspaniałe źródło kwasu mlekowego, który może ukoić podrażnioną skórę. Ta żywność zawiera witaminę E, A także dodatkowe wskazówki? Opłaca się mieć dom złoto. Nie stres, nie zwariować, ale to pierwiastki ziem rzadkich element naprawdę świetny naturalny nawilżacz, a także dla naszych cenionych skóry anty-utleniacze. Do tej samej kategorii, wtedy spada nawet olej kokosowy, który również posiada właściwości nawilżające i antybakteryjne właściwości.

Ręce bez suchej skóry. Po prostu, jak opiekować się nimi w sezonie zimowym?

Wiatr i chłodne powietrze, ciepłe przeciwko zimnej wody, mydła, środków czystości … nie tylko, że każda rzecz ma się na rękach, aby być w stanie mieć do czynienia! A także nadal wyglądają bez zarzutu.

Ręce bez trądziku. Po prostu, jak opiekować się nimi w sezonie zimowym?Ręce trzymają w rękawie jednym z najważniejszych i jednocześnie też powoli osiągnięcie – wiarygodne gratisów swój prawdziwy wiek. A poza tym, również produkcji, metody opieki nad sobą. Oni są po prostu wizytówkę. I w związku z tym, jeśli chcesz, aby pokazać się w jak najlepszym świetle, do nich w dobrym „handwear obejmuje małe dziecko”. Rzecz w tym, że skóra na rękach zwolnionych duży kłopot, czułość, lub zmiany hormonalne, jak to się dzieje na twarzy. Ale rozwój malowania, a także spowolnienie nadaje się do około równie trudne.

Więc fakt, że można przechytrzyć oznaki starości na twarz, ty nawet nie do końca tam jeszcze! Ponadto, objawy mogą swoją technikę całkowicie uniemożliwiają. Ciebie przeraża sama myśl o tobie wszystkie zabiegi pielęgnacji skóry, włosów, ciała i tak dalej powinny zawierać więcej niż jednej godziny manicure? Możemy zapewnić, że ręce są w stanie spłacić można również dość często używać kremu po każdej sprzątania (najlepiej z ciepłą wodą, a także czyszczenie na sucho, aby zapobiec hangnails). Według własnego wyboru, że doskonale nadaje się, aby myśleć o teraźniejszości problemy skóry, kategoria wiekowa, sezon lub stopień stresu i niepokoju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here