Co sprawia, że promienie słońca są niebezpieczne dla skóry?

Skóra ma na myśli uszkodzenia słonecznego światła przyniosła na niego. Skóry okazuje się cienka i pomarszczona. W związku z tym nie powinny ryzykować ich ochrony przed słońcem, tak, że możesz ocenić słońce, a także zachować skórze młody. Twoja skóra jest swoistą tarczę do ciała, a także jako składnik układu odpornościowego. Chroni nasze organy wewnętrzne ciała przeciw odprowadzania płynów, a także wobec zewnętrznego oddziaływania ognia, ostudzić i bakterii. Jednak strażnik nie jest nietykalny, i słońce przebijanie barrierenen do ciała. Zewnętrzna warstwa skóry nazywa się naskórek, a także to gdzie fałdy są widoczne.

Co sprawia, że promienie słońca są niebezpieczne dla skóry?Centralnym warstwie skóry, który nazywa skóry właściwej, ma gruczołów łojowych i potowych, korzenie włosów, a także naczynia krwionośne, które są otoczone przez tkanki łącznej, zawierające elastyny, co nadaje skórze elastyczność, a także kolagen, który oferuje skórze wytrzymałość. Wewnętrzna warstwa nazywa się tkanki podskórnej, gdzie słońce zdecydowanie zmniejszyć ilość komórek tłuszczowych, co prowadzi do pomarszczony, cienka, sucha, i pergamentagtig skóry, która szybko przechodzi uszkodzony.

To UVA promienie od słońca, i one trafią bezpośrednio do skóry właściwej, gdzie niszczą elastyczność skóry. Można stale pamiętać to przed Uva stanowiska do ujawnienia, z niebezpieczeństwem osiągnięcia wyglądają starymi wcześniej czasu. Uszkodzenia często można zobaczyć tylko po 25-30 lat bezpośredniego oddziaływania, gdzie włókna zostały zniszczone, a także mogą być zmiany, jak ciemne miejsca w hudtonen a także læderagtigt niepokoju.

Jak wybrać odpowiednią ochronę?

Trzeba wybrać krem do rodzaju skóry, zadań, a także preferencji. Dla wielu jest to bardzo ważne, że krem do opalania-to nie jest fajne, tyle lub zrobić białą skórę.

Jak wybrać odpowiednią ochronę?Gdy słońce blok ma fizyczny filtr znajduje się w górnej części skóry, a także w niektórych przypadkach może być traktowane jako biała warstwa, zwłaszcza gdy skóra jest pod wodą. Szczególnie w krem do opalania dla dzieci w wieku poniżej 3 lat, zawiera filtry fizyczne, ponieważ skóra dziecka nie jest wystarczająco rozwinięte, aby być w stanie wytrzymać filtrów chemicznych.

Krem do opalania z filtrem chemicznym wnika w wierzchnią warstwę skóry, a także filtr UV, gdzie, w przeciwnym razie z pewnością będzie zrobić szkody na skórze. Jasna skóra znacznie łatwiej jest spalony, niż ciemny kolor skóry, ale pamiętaj, że jeśli twoja skóra jest ciemna, że po uderzeniu nadal UV, oferując słonecznego światła niszczy. Należy wybrać krem z geografii, zadania wakacje i być może. problemy skórne-to jesteś w Danii lub w pobliżu równika?

  1. Po mieście lub na relaksujący wypoczynek na plaży? Masz zapalenie skóry, trądzik różowaty lub svedproblemer? My na pewno pomożemy ci w aptece, aby znaleźć bezpieczeństwa słonecznego światła, który odpowiada twoim potrzebom.
  2. Zdrowe i zrównoważone soltips z apteki w ochrony przeciwsłonecznej-jedna z najczęstszych powodów, dlaczego trzeba się sparzyć, z tego względu, że nie używasz wystarczająco ochrony przeciwsłonecznej.
  3. Dorośli powinni korzystać z 35 do 40 ml dla osiągnięcia pożądanego efektu. Garstka kalibrowany we własne siły człowieka. Olej jesteś w złym, tak jak to jest tutaj, skóra w najlepszy ze wszystkich.

Ważne jest, aby zrozumieć, poprzez wykorzystanie energii słonecznej bloków

Ważne jest, aby używać obfite ilości produktów ochrony przeciwsłonecznej, czyli. dobra banda dla dorosłego człowieka. Zwykle stosuje się niewystarczające, a zatem efekt sprowadza się do minimum. Okulary pogarszać wraz z upływem czasu, a także przez napromieniowanie. Z tego powodu, należy smarujemy wiele razy w ciągu dnia Aby uniknąć uszkodzenia słonecznego światła, należy stosować krem z obydwoma, a także obrony.

Ważne jest, aby zrozumieć, poprzez wykorzystanie energii słonecznej blokówPrace przygotowawcze do zaoferowania gorzej, bezpieczeństwo przeciw, a element zazwyczaj nie jest zdefiniowany Tam jeszcze nadchodzą nowe okulary leki. Informacje o nomenklaturze i wnikliwe etykiety może być za mało, z tego względu, że te struktury nie zarejestrowali się jako kosmetyki, a nie jak leki Fizyczne filtry obejmują bity, a także mikropigmenter jak titanoxid i tlenek cynku, który przyjmuje i odbija promieniowanie uv. Używać tłustych kremów w okresie zimowym. Bardziej wodnisty kremy mogą być stosowane w okresie letnim Należy pamiętać, że można mieć uczulenie na chemiczne filtry przeciwsłoneczne. Skóra staje się czerwona, a także swędzenie. Niektórzy uważają, że były „spalone”, a także olejów o wiele więcej, gdzie ten problem się pogarsza. Jeśli uważasz, reakcje alergiczne, możesz wybrać krem z filtrem fizycznym. Ważne jest, aby chronić siebie z energii słonecznej bloków, a także kremy nawilżające. Jednak co zrobić, jeżeli szkoda się dzieje?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here